inhand gamintojas

InHand Networks

Pasaulinė pramoninio IoT lyderė, turinti platų produktų asortimentą, apimantį pramoninius M2M maršrutizatorius, tinlo sąsajas, pramoninius eterneto komutatorius ir pramoninius mobilaus ryšio modemus.

lexsystem gamintojas

LexSYSTEM

specializuojasi pagrindinių plokščių, panelinių kompiuterių, barebone, (IA) priedų ir įterptųjų sistemų projektavime ir gamyboje. Įterptiniai produktai, (DVR), tinklo taikomųjų programų saugyklą (NAS), tinklo taikymo įrenginius (NAD), kioską ir pardavimo vietą (POS).

IEI Technologies Corp. GAMINTOJAS

iEi technology corp.

IEI produktai yra naudojami kompiuterinėse programose, tokiose kaip gamyklų automatizavimas, kompiuterinės telefonijos integracija, tinklo įrenginiai, saugumas, sistemos ir tokiose srityse kaip AI, IoT (daiktų internetas), krašto apsauga, policijos administracija, transportas, ryšių bazinės stotys ir medicinos instrumentai

advantech gamintojas

Advantech

Įterptiniai produktai ir automatikos sprendimai. Keitikliai, valdikliai, paneliniai kompiuteriai, HMI, pramoninis ryšys.

axiomtek gamintojas

Axiomtek

Pramoniniai kompiuteriai, Soms, eBOX, rBOX, tBOX, kompiuteriai su liečiamu ekranu, kompiuteriai medicinai, IoT, HMI

B&B electronics

B&B electronics

Pramoninio ryšio sprendimai. Tinklo keitikliai, komutatoriai, maršrutizatoriai, signalų keitikliai.

Digi gamintojas

DIGI

XCTU Digi XBee Zigbee 4G LTE AnywhereUSB maršrutizatoriai

durabook gamintojas

DURABOOK

specializuojasi kuriant ir gaminant pritaikomus tvirtus nešiojamuosius kompiuterius ir mobiliuosius planšetinius kompiuterius

gefen gamintojas

GEFEN

signalo konvertavimas ir įvairūs signalų konvertavimo būdai - nuo mastelio keitimo iki formato.

icop gamintojas

ICOP Technology

yra pirmaujanti pasaulyje pramoninių įterptųjų kompiuterių, pramoninių įterptųjų valdiklių, pramoninių judesio valdiklių ir pramoninių skydinių kompiuterių, naudojamų automatizuoti daugybę valdymo sistemų, gamintoja.

ICP DAS gamintojas

ICP DAS

siekia pažangių nuotolinių I/O valdiklių, paskirstytų I/O modulių ir I/O duomenų kaupimo plokščių.

ifm electronic gamintojas

ifm elecronic

visame pasaulyje kuria, gamina ir parduoda jutiklius, valdiklius, programinę įrangą ir sistemas, skirtas pramonės automatizavimui ir skaitmeninimui.

korenix gamintojas

korenix

pramonės komunikacijos įmonė pasaulyje pirmaujanti gamintoja, teikianti novatoriškus, į rinką orientuotus, į vertę orientuotus pramoninio laidinio ir belaidžio tinklo sprendimus.

Kyocera gamintojas

KYOCERA

Supaprastinkite savo skaitmeninio vaizdavimo ir dokumentų tvarkymo procesus naudodamiesi pramoniniais KYOCERA spalvotais verslo spausdintuvais ir programomis.

lenze gamintojas

LENZE

siūlo produktus, pavaros sprendimus, visas automatikos sistemas ir inžinerines paslaugas bei įrankius iš vieno šaltinio. „Lenze“ palaiko visą mašinos kūrimo procesą.

MC Technologies

MC TECHNOLOGIES

duomenų perdavimo ir ryšio technologijų partneris.

MOXA GAMINTOJAS

MOXA

teikia pramoninių tinklų, skaičiavimo ir automatizavimo sprendimus, padedanti klientams įgalinti pramoninio interneto ryšį. Komutatoriai, keitikliai, modemai, kompiuteriai ir kita įranga.

nexcom gamintojas

NEXCOM

IoT automatikos sprendimai, intelektuali skaitmeninė sauga, intelektuali platforma ir paslaugos, mobiliųjų kompiuterių sprendimai, medicinos ir sveikatos priežiūros informatika bei tinklo ir komunikacijos sprendimai.

pepperl fuchs gamintojas

Pepperl+Fuchs

apsaugos nuo sprogimų ir jutiklių technologijos pradininkas ir novatorius.

portwell gamintojas

Portwell

kuria ir gamina pramoninio lygio kompiuterines sistemas, įskaitant SBC, įterptąsias sistemas, tinklo ir saugos prietaisus ir dar daugiau.

Schneider Electric gamintojas

Schneider Electric

pasaulinio lygio specialistas energijos valdyme ir pramonės automatizavime.

turck gamintojas

TURCK

jutiklių, lauko magistralės, jungčių ir sąsajų technologijos, taip pat žmogaus ir mašinos sąsajų (HMI) bei RFID sistemų specialistas, siūlo efektyvų gamyklų ir procesų automatizavimo sprendimą.

weintek gamintojas

WEINTEK

HMI produktų gamintoja kurie skirti HMI kūrimui, dizainui ir gamybai

ZIPPY

specializacija yra mikrojungikliai, didelio našumo pramoniniai maitinimo šaltiniai.

DSIC gamintojas

DSIC

Duomenų kaupikliai su 1D/2D skaneriais.