INHAND

inhand gamintojas

Pasaulinė pramoninio IoT lyderė, turinti platų produktų asortimentą, apimantį pramoninius M2M maršrutizatorius, tinklo sąsajas, pramoninius eterneto komutatorius ir pramoninius mobilaus ryšio modemus.

inhand ir611-s

Patikimas greitas ryšys

„InRouter611-s“ suteikia nepertraukiamą prieigą prie 3G / 4G su 100Mbps atsisiuntimu ir 50Mbps išsiuntimu; jis suderinamas su GPRS / CDMA2.5G ir palaiko spartųjį „Wi-Fi“.

„InRouter611-s“ palaiko atsarginę kopiją tarp 3G / 4G ir „Wi-Fi“ ryšių; daugiasluoksnis automatinių nuorodų aptikimas ir atkūrimas užtikrina stabilų tinklo ryšį.

inhand ir615s

Stabilus ryšys

Stabilus ryšys yra būtinas neprižiūrimoms įmonėms. Nepatikimas tinklo produktas negali atsigauti po nesėkmių, todėl norint atlikti pakartotinį paleidimą reikia atlikti techninę priežiūrą, o tai lemia ilgesnes prastovas ir padidina išlaidas.

„InRouter615-S“ yra integruotas su techninės priežiūros skyriumi, kuris palaiko aukštą pasiekiamumo lygį. Tai taip pat palaiko daugiasluoksnį automatinių nuorodų aptikimą ir atkūrimą, kad būtų galima automatiškai atsigauti po įvairių nesklandumų, užtikrinant verslo veikimą.