DURABOOK

durabook gamintojas

Durabook specializacija atsparūs smūgiams, vandeniui ir dulkėms kompiuteriai  ir  planšetiniai kompiuteriai

Šiandien tvirti „Durabook“ įrenginiai turi lojalių klientų ratą visame pasaulyje, įskaitant daugumą JAV ginkluotųjų pajėgų filialų, viešojo saugumo agentūrų, daugybę lauko tarnybų organizacijų, taip pat įmones, kurios specializuojasi naftos ir dujų, logistikos, sveikatos priežiūros, komunalinių paslaugų ir automobilių pramonėje. pramonės šakos.

durabook tablet

Mobilūs planšetiniai kompiuteriai

Sukurta Jums

Efektyviai ir tiksliai turite tvarkyti kasdienes užduotis – nuo patikrinimų iki atsargų tvarkymo ir ataskaitų. Štai kodėl universalūs „Durabook“ planšetiniai kompiuteriai yra sukurti specialiai jūsų pramonės poreikiams. Norėdami padėti atlikti darbą, mūsų tvirtos planšetės suderina aptakų dizainą su tvirtu saugumu, patvarumu ir našumu.

Nešiojamieji kompiuteriai

Skirta visoms situacijoms

Kiekvienas „Durabook“ nešiojamasis kompiuteris turi neabejotiną saugumą, nepriekaištingą patvarumą ir nepriekaištingą našumą. Naudodami „Windows®“ operacinę sistemą, pamatysite, kad juos naudoti taip pat lengva, kaip ir asmeninius įrenginius. Sukurtas sudėtingoms situacijoms, tai nėra paprasta  technologija verslui. Šie nešiojamieji kompiuteriai yra sukurti specialiai jūsų įmonei ir aplinkai.

durabook laptop